Vodene aktivnosti

Kao što smo obilježavali dane Voda i provodili aktivnosti očuvanja vode, tako smo prošli tjedan proveli prave vodene aktivnosti potaknuti čišćenjem bazena u Šandrovcu i njegovom pripremom za kupališnu sezonu. Djeca koja svakodnevno prolaze pokraj bazena izvještavala su nas o napretku čišćenja. Osim što je sunce naglo ugrijalo zemlju, odlučili smo se i mi rashladiti u vodi. Na repertuaru je bilo pranje autića, posuđa iz kutića kuhinje, prali smo i odjeću od beba na ruke. Dobro nam je došla igra vodom jer smo se malo osvježili.

U srijedu, nakon doručka odlučili smo se prošetati do bazena, uvjeriti se da ćemo se uskoro moći kupati na bazenui okrijepiti se hladnom cedevitom.

Bilo je svakojakih aktivnosti do kraja tjedna u vriću, kao što su mokre slike, pravljenje mjehurića od sapunice, ali najviše je bilo pokušaja pranja nogu i prskanja vodom. Teško je u par riječi opisati kako nam je bilo, zato pogledaj galeriju i uvjeri se.