BOŽIĆNO DRVCE

Gdje smjestiti koji ukras na Božićnom drvcu, tko će staviti najviše ukras, tko je najveći, tko je izradio najbolji ukras?

Sva smo ta pitanja i još mnoga druga čule od dječice, no naše pitanje je bilo od kuda donesti drvce i tko će ga dovesti. Naši dečki Adrian, Toni i TIn su se odmah spremno javili na posao- samo da se radi.

Uz nekoliko poziva, obitelj Nikole i Antonije Radonić koji sade borove poklonili su nam ovogodišnje Božićno drvce. Nakon što smo dovezli drvce i majstor Mirko nam ga je postavio krenulo je ukrašavanje. Slika govori tisuću riječi, svatko od vas pronaći će neke zanimljive detalje samo za sebe.

Hvala puno obitelji Radonić za tako lijepo Božićno drvce!

Naš mali Vrtić želi Vam od srca Sretan Božić i veselu Novu godinu!

Vaše Marina, Lora, Martina, Gabrijela.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)