PČELICE U BJELOVARU

U ponedjeljak 11.travnja, DV Šandrovac uputio se na svoj drugi izlet.

Ovog proljeća naša destinacija bila je grad Bjelovar. Nakon dolaska u grad puni uzbuđenja uputili smo se u “Bjelovarsko kazalište” gdje smo pogledali predstavu “Princeza Ljupka”. Riječ je o predstavi koja djecu uči o važnosti pranja zubi. Raspjevani, nakon završetka predstave krenuli smo u gradski park na izložbu uskrsnih pisanica. U parku smo uživali u svim uskršnjim dekoracijama koje nam je grad pružio. Kako nas je šetnja već malo umorila bilo je vrijeme za posjet gradskoj tržnici gdje smo laganim tempom promatrali što nam sve proljeće daje. Voće, povrće i cvijeće samo je dio onoga čime smo tržili. Sada već umorni i gladni uputili smo se na organizirani ručak u “McDonalds”. Na povratku kući sabiremo dojmove te uz lagani razgovor jedan po jedan tonemo u san. Bio je ovo još jedan lijep dan pun lijepih uspomena.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)