HUMANITARNA AKCIJA

Na Vidovo ( 19.6.2022.) nakon mise u Crkvi Pohoda blažene djevice Marije Elizabeti, postavili smo svoj šareni štand na kojemu smo izložili radove koje smo napravili u vrtiću. Kao vrtić ne smijemo prodavati radove i stjecati zaradu, no odlučili smo da ćemo sve sakupljeno, a radi se o visokoj cifri donirati djeci kojoj su ta stredstva potrebna.

Još nismo dobili odgovor od jedne udruge o mogućnosti doniranja, ali novce smo pospremili pod kljuć u vrtiću i čekamo kada ćemo ih moći odnesti u prave ruke. Hvala svima koji su obišli naš štand, zaustavili se i donirali za dječicu.

Tek na terenu otkriješ da u vrtićkoj grupi imaš pravog trgovca koji je i rukama i nogama radio da bi nešto zaradio- naš Domagoj.

Hvala našem Župniku Saši što je obavijestio župljane o našem štandu!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)