ZAVRŠNA PRIREDBA PREDŠKOLACA

Stigao je i taj dan! 24. svibnja 2023. godine naši polaznici Male škole napokon su dobili priliku pokazati pred roditeljima, braćom, sestrama, bakama, djedovima, tetama, stričevima i ostalim prisutnima djelić onoga što su usvojili tokom pedagoške godine pohađajući program predškole. Odigrali su neke od svojih omiljenih igara kojima smo utjecali na sva područja djetetovog razvoja, izrecitirali stihove o prijateljstvu te za kraj otpjevali uz plesne pokrete prigodnu pjesmicu “Đaci prvaci”. Nakon više nego uspješne priredbe svi zajedno počastili smo se ukusnim zalogajčićima te naše predškolce nagradili prigodnim paketićima i diplomama. Ponosni smo na naše đake prvake te im želimo puno sreće i uspjeha na njihovom daljnjem putovanju!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)